piątek, 29 marca 2024 r.

84-230 Rumia

Technikum – 4 letnie

Technik spedytor

Jesteś dobrym organizatorem, interesujesz się transportem? Chcesz mieć dynamiczną i ciekawą pracę? Spedytor to niewątpliwie zawód przyszłości. Każda firma transportowa poszukuje specjalistów do sprawnego obsługiwania klientów.

Technik logistyk

Jesteś osobą zorganizowaną i  potrafisz szybko podejmować decyzje? Interesujesz się programami komputerowymi funkcjonującymi w firmach? Naucz się zarządzać procesami dystrybucji i zdobądź pracę w znanych firmach logistycznych.

Technik usług fryzjerskich

Jesteś otwarty na kontakty z ludźmi i masz bogatą wyobraźnię? Rozwiń swoją  kreatywność i zmysł artystyczny. Zostań profesjonalnym stylistą  i zdobądź wiedzę potrzebną do prowadzenia własnego salonu fryzjerskiego.

Technik żywienia i usług gastronomicznych

Lubisz eksperymentować, a zmysł smaku to Twoja mocna strona? A może planujesz otworzyć własną firmę cateringową? Poznaj tajniki żywienia oraz najnowsze trendy sztuki kulinarnej. Pomogą Ci w tym praktyki zagraniczne w Irlandii, oraz szkolenia z Mistrzami Kuchni.

Technik obsługi turystycznej

Jesteś ciekawy świata i fascynują Cię podróże bliskie i dalekie? Naucz się organizować imprezy i usługi turystyczne. Podczas licznych warsztatów krajowych i zagranicznych poznasz tajniki pracy pilotów wycieczek i przewodników turystycznych.

Technik hotelarstwa (kształcenie dualne) – nowość w roku szkolnym 2018/2019

Jeśli jesteś dobrym organizatorem oraz interesują Cię najnowsze trendy w hotelarstwie i turystyce – to wybierz ten kierunek. Dzięki doświadczonej kadrze nauczycieli poznasz zasady  profesjonalnej i kompleksowej obsługi klienta w hotelu czy restauracji a ucząc się w systemie dualnym teorię połączysz z praktyką.

Technik przemysłu mody (kształcenie dualne) - nowość w roku szkolnym 2018/2019

Jeśli fascynuje Cię świat mody a kreacje mistrzów są inspiracją do Twoich codziennych stylizacji to ten kierunek jest dla Ciebie! W systemie dualnym kształcenia czyli połączeniu nauki teoretycznej z praktyczną nauką zawodu zdobędziesz ciekawy zawód, cenne kontakty branżowe i doświadczenie w projektowaniu strojów.

Branżowa Szkoła I stopnia

Fryzjer
Jesteś komunikatywny, masz zdolności manualne, nie boisz się zmieniać rzeczywistości? Zdobądź wiedzę i umiejętności, które pozwolą Ci strzyc, farbować, układać i dobierać fryzury.

Kucharz
Jesteś kreatywny, cenisz dobre smaki, a kuchnia jest przestrzenią w której dobrze się czujesz? Podejmij wyzwanie i naucz się profesjonalnie sporządzać potrawy i napoje.

Mechanik pojazdów samochodowych
Interesuje Cię motoryzacja, lubisz majsterkować ? Poznaj proces obsługi technicznej i naprawy aut i zostań fachowcem w tej dziedzinie.

Sprzedawca
Jesteś otwarty na innych, łatwo nawiązujesz kontakty, a dodatkowo jesteś cierpliwy i przekonujący? Zyskaj profesjonalną wiedzę z zakresu obsługi klienta, ekspozycji towarów oraz technik sprzedaży.

Klasa wielozawodowa
Chcesz zostać fotografem, złotnikiem, krawcem, ślusarzem, elektromechanikiem… a może masz jeszcze inny pomysł? Nauczymy Cię niemal każdego zawodu na jaki się zdecydujesz. Twoja pasja może okazać się Twoim zawodem i kluczem do sukcesu.Dzięki współpracy z regionalnymi przedsiębiorstwami nie będziesz miał problemu ze znalezieniem pracy po ukończeniu szkoły.