piątek, 29 marca 2024 r.

imieniny:Marka, Wiktoryny, Zenona

Uroczyste otwarcie pawilonu korekcyjno-rehabilitacyjnego z zapleczem sanitarno-socjalnym i klatką schodową w Powiatowym Zespole Szkół Policealnych im. Zdzisława Kieturakisa w Wejherowie.

W dniu 22 czerwca 2018 r. odbyło się uroczyste otwarcie pawilonu korekcyjno-rehabilitacyjnego z zapleczem sanitarno-socjalnym i klatką schodową w Powiatowym Zespole Szkół Policealnych im. Zdzisława Kieturakisa w Wejherowie. Nowe pracownie branży Zdrowie i srebrna gospodarka umożliwią poszerzenie oferty kształcenia w zawodach technik masażysta,  terapeuta zajęciowy, ortoptystka, technik elektroradiolog, technik usług kosmetycznych.