piątek, 29 marca 2024 r.

imieniny:Marka, Wiktoryny, Zenona

Otwarcie nowo wybudowanego piętra w Powiatowym Zespole Szkół nr 3 w Wejherowie (zamknięcie II etapu)

W dniu 3 października 2018 r. w Powiatowym Zespole Szkół nr 3 w Wejherowie zakończono prace budowlane i dokonano otwarcia nowo wybudowanego piętra z zasobem 4 nowych pracowni zawodowych, zamykając II etap rozbudowy. Zadanie o wartości 2 243 308 zł. zrealizowała firma „Frontex” Tomasz Dyczyj w Wejherowie w terminie od 02.06.2017 r. do 03.10.2018 r.