środa, 1 maja 2024 r.

imieniny:Józefa, Lubomira, Ramony

Powiatowe inwestycje wyróżnione w konkursie Modernizacja Roku

Inwestycja pn. „Przebudowa, nadbudowa i rozbudowa budynku Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 w Wejherowie” została wyróżniona w XXVII edycji ogólnopolskiego konkursu „Modernizacja Roku & Budowa XXI w. w kategorii „Obiekty edukacji, szkolnictwa i nauki”. Wykonawcą inwestycji była firma Concept-Bau Krzysztof Wroński Nawcz, a autorem projektu arch. Wojciech Pomierski Wejherowo.

– Nasza inwestycja została dostrzeżona w tak prestiżowym konkursie, w którym nagradzane są obiekty wyróżniające się szczególnymi walorami jakościowymi, funkcjonalnymi, estetycznymi oraz urbanistycznymi – mówi Starosta Wejherowski Gabriela Lisius.

Ponadto druga inwestycja powiatu – „Rozbudowa i remont zabytkowego budynku Starostwa Powiatowego w Wejherowie” otrzymała nagrodę specjalną Związku Powiatów Polskich.

Celem konkursu jest wyłonienie przedsięwzięć budowlanych wyróżniających się szczególnymi walorami jakościowymi, funkcjonalnymi, urbanistycznymi i estetycznymi.