niedziela, 14 lipca 2024 r.

imieniny:Kamili, Kamila, Marcelego

16°

Dzień pracownika socjalnego

Dzień pracownika socjalnego
W Domu Pomocy Społecznej w Strzebielinku odbyły się Powiatowe Obchody Dnia Pracownika Socjalnego. Spotkanie było okazją do złożenia życzeń i podziękowań za ciężką pracę, wielkie serce i gotowość niesienia pomocy ludziom potrzebującym na terenie powiatu wejherowskiego.
 
– Dziękuję wszystkim Pracownikom służb społecznych za codzienny wysiłek, pomoc oraz zaangażowanie w służbę drugiemu człowiekowi. Wasze działania dla wielu osób stanowią niezbędne wsparcie pozwalające przetrwać niejeden trud ludzkiego życia – powiedziała Starosta Wejherowski Gabriela Lisius.
 
Podczas spotkania wręczono gratulacje i podziękowania oraz „Drzewka Wdzięczności”. Wyróżnienie otrzymało Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Przystanek” oraz Fundacja Zdrowia „Esco”.
 
Nagroda przyznawana przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wejherowie, ma na celu uhonorowanie instytucji, organizacji czy osób fizycznych, najbardziej zaangażowanych w działania na rzecz wsparcia osób niepełnosprawnych, dziecka i rodziny oraz promocji i rozwoju rodzicielstwa zastępczego na terenie powiatu wejherowskiego.
Przekaż 1,5% w powiecie wejherowskim
Projekt zrealizowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy z PITax.pl PIT Online

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Szczegółowe warunki znajdzies w Polityce Prywatności