niedziela, 14 lipca 2024 r.

imieniny:Kamili, Kamila, Marcelego

16°

W „Medyku" ruszyły prace remontowe

W „Medyku" ruszyły prace remontowe

W Powiatowym Zespole Szkół Policealnych im. im. Zdzisława Kieturakisa w Wejherowie podpisano umowę na wykonanie prac modernizacyjnych.  Zadanie zostało dofinansowane z Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych.

Wakacje to nie tylko odpoczynek dla uczniów, ale również czas na przeprowadzenie prac remontowych w powiatowych placówkach oświatowych. Wśród szkół, które podczas przerwy letniej przejdą remont jest wejherowski „Medyk”. Stosowną umowę w tej sprawie podpisali: Starosta Wejherowski Marcin Kaczmarek, Członek Zarządu Powiatu Wejherowskiego Iwona Szczygieł, Dyrektor PZSP w Wejherowie Waldemar Skrzynecki oraz wykonawca – Prezes Zarządu PBHU Obiekt Marek Walaszkowski.

Zadanie polegać będzie na wykonaniu nowej instalacji hydrantowej, wymianie okładzin architektonicznych w korytarzach i klatce schodowej, wykonaniu izolacji przeciwwilgociowej pionowej i poziomej ścian piwnic, pracach związanych z odrestaurowaniem balustrady schodowej, a także zakupie i montażu instalacji przeciwpożarowej. W ramach zadania przeprowadzony zostanie także remont dachu poprzez odnowienie pokrycia dachowego.

Okres wakacji to dobry czas na wykonanie niezbędnych remontów w powiatowych szkołach, stąd ruszają prace w Powiatowym Zespole Szkół Policealnych w Wejherowie. Większość robót wynikających z umowy, chodzi o prace wewnątrz budynku, zostanie ukończona do 31 sierpnia br. Jedynie prace, polegające na izolacji ścian fundamentowych i modernizacji dachu potrwają do końca września br.mówi Starosta Wejherowski Marcin Kaczmarek.

Przekaż 1,5% w powiecie wejherowskim
Projekt zrealizowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy z PITax.pl PIT Online

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Szczegółowe warunki znajdzies w Polityce Prywatności