czwartek, 25 kwietnia 2024 r.

imieniny:Jarosława, Marka, Wiki

Strażacy z Powiatu Wejherowskiego świętowali!

Strażacy z Powiatu Wejherowskiego obchodzili swoje święto. Podczas spotkania, które odbyło się na wejherowskim rynku wręczone zostały medale, nagrody i wyróżnienia.

Podczas wydarzenia wyjatkowy prezent w postaci samochodu lekkiego otrzymali strażacy z OSP Bożepole. Pozostałym wręczono między innymi awanse zawodowe.

Strażacy z Powiatu Wejherowskiego każedego roku wyjątkowo i uroczyście obchodzą swoje święto. To czas by podziękować im także za codzienną pracę na rzecz ratowania życia i mienia mieszkańców. Strażacy często jako pierwsi docierają na miejsce zdarzenia dlatego samorządowcy, a także zgromadzeni na spotkaniu goście dziękowali im za poświęcenie.