poniedziałek, 6 lipca 2020 r.

imieniny: Dominiki, Jaropełka, Łucji

KOMUNIKAT OGRANICZENIA PRACY Starostwa Powiatowego w Wejherowie

OGRANICZENIA PRACY

Starostwa Powiatowego w Wejherowie

W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców

związane z zagrożeniem epidemiologicznym (KORONAWIRUS),

informujemy, że od 25 maja  2020 roku

Starostwo Powiatowe w Wejherowie przyjmuje interesantów w godzinach 7.30-15.30 w oparciu o poniższe zasady:

• do Starostwa Powiatowego w Wejherowie będą wpuszczani wyłącznie umówieni interesanci mający zakryte usta i nos przy pomocy odzieży lub jej części, maski albo maseczki; interesanci będą wpuszczani do budynku Starostwa wejściem od strony zachodniej (parku)

• zachęca się aby mieszkańcy składali wnioski/pisma w skrzynce umieszczonej w przedsionku wejścia do Starostwa Powiatowego od strony zachodniej (parku) lub elektronicznie przez platformę ePUAP: skrytka epuap: /59ut3k1bll/SkrytkaESP

Jednocześnie informujemy, że od 24 maja 2020 r. biegną terminy procesowe i materialnoprawne, których bieg był zawieszony lub wstrzymany od dnia 31 marca 2020 w związku ze stanem epidemii.