niedziela, 7 czerwca 2020 r.

imieniny: Ariadny, Jarosława, Roberta

Komunikat dotyczący Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Wejherowie

KOMUNIKAT DOTYCZACY OBSŁUGI KLIENTÓW WYDZIAŁU KOMUNIKACJI STAROSTWA POWIATOWEGO W WEJHEROWIE

Wydział komunikacji Starostwa Powiatowego  w Wejherowie obsługuje  klientów w godzinach 8 – 15,  po wcześniejszej rezerwacji terminu wizyty.

Rezerwacji terminu wizyty dotyczącego: rejestracji pojazdu, wydania dowodu rejestracyjnego i tablic rejestracyjnych, zmian dokonanych w pojeździe itp. od dnia 29.05.2020 r. można dokonać internetowo pod adresem: https://bezkolejki.eu/spwejherowo/reservation
lub telefonicznie pod numerem telefonu 58 572-95-26.

W sprawach dotyczących praw jazdy, zezwoleń na kierowanie pojazdem uprzywilejowanym, legitymacji instruktora nauki jazdy itp. rezerwacji terminu wizyty można dokonać wyłącznie pod numerem telefonu 58 572-95-25.

W sprawach informacyjnych (z wyłączeniem rezerwacji terminu wizyty) w zakresie rejestracji pojazdów można dzwonić pod numery telefonu: 58 572-95-61 , 58 572-95-63.

Do Starostwa Powiatowego w Wejherowie będą wpuszczani wyłącznie umówieni  klienci mający zakryte usta i nos przy pomocy odzieży lub jej części, maski albo maseczki. Klienci będą wpuszczani do budynku Starostwa wejściem od strony zachodniej (parku).

Proszę o punktualne przybycie. Spóźnienie wiązać się będzie z automatycznym anulowaniem wizyty.

Jednocześnie informuje się o możliwości zostawienia kompletnego wniosku  wraz z numerem telefonu i adresem e-mail
w skrzynce umieszczonej
w przedsionku wejścia do Starostwa Powiatowego od strony zachodniej (parku).

Wnioski te będą rozpatrywane sukcesywnie.